29 listopada 2017 r. zapraszamy na szkolenie "Jak tworzyć innowacyjne modele biznesowe" 08.11.2017 20:24

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie (RCIiTT) zaprasza studentów
na bezpłatne szkolenie z projektowania i planowania przedsięwzięć biznesowych w oparciu o Business Model Canvas.
Uczestnik szkolenia pozna efektywny sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej i dowie się
jak bez ryzyka można zbudować dobrze prosperujący biznes, z dużymi szansami na rozwój.
Zostaną mu przybliżone zasady projektowania i planowania przedsięwzięcia biznesowego oraz
sposoby weryfikowania jego zasadności. A wszystko to w oparciu o innowacyjne narzędzie Business Model Canvas.
Szkolenie przeprowadzi Huber Dyba, konsultant w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie.
Zapisy prowadzone są na stronie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie.