Informacje bieżące

Drużyna z WKŚiR zajęła III miejsce w turnieju siatkówki. Gratulacje ! 27.04.2017 09:39

24 kwietnia 2017 r. został rozegrany II Międzywydziałowy Turniej ZUT w siatkówce mieszanej /mixty/ o puchar Prezesa AZS ZUT . W turnieju brało udział 14 drużyn,  cztery z WBiA, trzy z WI, po dwie z WE i WKŚiR i po jednej z WTMiT , WIMiM, WBiHZ.  Frekwencja dopisała, w zawodach uczestniczyło ponad  100 studentek i studentów. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play. Na koniec zawodów w emocjonującym finale zwyciężyła drużyna z Wydziału Elektrycznego  pokonując zespół z WTMiT .  W meczu o III miejsce zespół  z WKŚiR  pokonał drużynę z WBiHZ. W związku z tak dużym zainteresowaniem studentów grą w siatkówkę organizatorzy planują  przeprowadzenie kolejnego   turnieju  jesienią br.