Seminarium pn. "Źródła finansowania badań dla młodych naukowców" 16.04.2018 21:40

Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców poszukujących źródeł finansowania swoich badań oraz osoby zainteresowane wyjazdami stypendialnymi - na seminarium, które odbędzie się 27 kwietnia br. w siedzibie RCIiTT.
Seminarium będzie dotyczyło różnych możliwości finansowania badań oraz zasad przyznawania środków.Uczestnicy zapoznają się z wybranymi programami Narodowego Centrum Nauki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz europejskimi możliwościami stypendialnymi z programu Horyzont 2020 dla młodych naukowców. Ponadto prelegenci powiedzą jak należy ułożyć poprawny plan działań aby dobrze zaplanować swoją karierę naukową. W tym celu zostaną Państwo również wprowadzeni w świat dobrego wniosku projektowego, poprzez omówienie tego, co należy ująć we wniosku, a czego nie, aby dostać grant. Prelegenci przedstawią także najczęściej popełniane błędy w aplikowaniu o projekty. Będzie również możliwość poznania absolwenta niektórych programów, który opowie jak w praktyce wygląda realizacja projektu.
Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia br. w godz. 10:30 - 14:30 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie
przy ul. Jagiellońskiej 20-21.
Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje wcześniejsza rejestracja na wydarzenie.
innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/seminarium-pn-zrodla-finansowania-badan-dla-mlodych-naukowcow