Masz pomysł na biznes? Poznaj usługi Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT 11.04.2018 20:55

Zapraszamy studentów i doktorantów na spotkanie informacyjne dotyczące oferty preinkubacji w AIP.
Podczas spotkania przedstawimy ofertę Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, w którym nasz zespół specjalistów udziela wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu. W AIP tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku!
Ponadto dostaniesz informacje z pierwszej ręki od studentów ZUT, którzy w Inkubatorze przygotowują się do założenia działalności gospodarczej i opowiedzą o własnych doświadczeniach. Dowiesz się od czego należy zacząć i jak korzystać z oferowanych usług przy tworzeniu własnej firmy.
Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. w godz. 13.30-14.30 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT,
ul. Jagiellońska 20-21, Szczecin.
Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.
Link do aktualności innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/masz-pomysl-na-biznes-poznaj-uslugi-akademickiego-inkubatora-przedsiebiorczosci-rciitt