Ogłoszenia

Stowarzyszenie Promocji Kultury Budownictwa Ekologicznego organizuje GreenBIM Summer School dla studentów w lipcu 2024 roku! 21.02.2024 09:14

Stowarzyszenie Promocji Kultury Budownictwa Ekologicznego Westbahnstraße 7/6a, 1070 Wiedeń, Austria

Celem szkoły letniej jest pokazanie możliwych zastosowań BIM w projektowaniu open space w rzeczywistych projektach planistycznych w całym łańcuchu procesów, od początkowego pomysłu po strategię i planowanie, budowę, eksploatację i późniejsze użytkowanie. To zorientowane na praktykę podejście umożliwia uczestnikom pracę nad rzeczywistymi zadaniami projektowania open space za pomocą BIM.
Na kursie zorientowanym na praktykę studenci uczą się, jak zintegrować BIM ze swoimi projektami. Wiedza teoretyczna i podstawy są pogłębiane poprzez ćwiczenia praktyczne i zastosowania, przykłady zastosowań są pokazywane i omawiane podczas wycieczek.
W ramach projektu "Green BIM 2. Green Information Modelling and Operation: Transformation of the Green Industry through Digitalization" studenci nawiązują kontakt i wymianę doświadczeń z partnerami konsorcjum projektu, a także z innymi firmami zajmującymi się praktyką BIM.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

• Studenci uniwersytetu, kolegium, wyższej szkoły zawodowej, którzy studiują co najmniej w 4 semestrze
  • Wiedza o zastosowaniach, np. AutoCAD, Vectorworks itp.

Szkoła Letnia składa się z 5 modułów, których treść przekazywana jest poprzez wykłady, ćwiczenia, wycieczki i praktyczne przykłady.
  • Moduł 1: Wprowadzenie do podstaw
  • Moduł 2: Modelowanie + praktyczne przykłady
  • Moduł 3: Zarządzanie danymi + praktyczne przykłady
  • Moduł 4: Testowanie modeli + praktyczne przykłady
  • Moduł 5: Przypadki użycia + monitorowanie

Studenci mogą zgłaszać się do udziału od teraz do 25 marca 2024 r.

Wymagane dokumenty:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z listem motywacyjnym

Dowód rejestracji

Zobowiązanie zostanie podjęte w połowie kwietnia 2024 r

Szczegóły dotyczące terminów, kosztów i aplikacji